24K GOLD LUXURY ELIXIRIUM

79

Gold snow Oil Elixir është një vaj i mrekullueshem për fytyrë, me flori 24 karat që ushqen menjëherë dhe jep shkëlqim, kujdeset për lëkurën dhe lehtëson përdorimin e produkteve kozmetike.
Elixiri është shumë i pasur me antioksidantë dhe acide yndyrore esenciale të tilla si Squalan për të ushqyer dhe ndihmuar në thithjen e lagështisë dhe zvogëlon dukshëm rrudhat nëpërmjet efektit voluminoz që jep ekstrakti natyral i rrëshirës.

Kategori:

Gold snow Oil Elixir është një vaj i mrekullueshem për fytyrë, me flori 24 karat që ushqen menjëherë dhe jep shkëlqim, kujdeset për lëkurën dhe lehtëson përdorimin e produkteve kozmetike.
Elixiri është shumë i pasur me antioksidantë dhe acide yndyrore esenciale të tilla si Squalan për të ushqyer dhe ndihmuar në thithjen e lagështisë dhe zvogëlon dukshëm rrudhat nëpërmjet efektit voluminoz që jep ekstrakti natyral i rrëshirës.

Commipheroline®. Gold Snow Oil Elixir përbëhet nga 10 super vajra: AMARANTH, GINSENG, MEADOWFOAM, ARGAN, MARACUJA, JOJOBA, SWEET ALMOND, APRICOT, CASTOR dhe SUNFLOWER, për të ndihmuar në rikthimin e dukshëm të shkëlqimit rinor. Vitaminat C dhe E, ekstrakte natyrale të bimëve të Seakale dhe Trëndafilave të Alpeve Zvicerane të kombinuara me Proteina të Mëndafshit hidrolizues japin pamjen e hidratuar, të ngritur dhe rrezatuese në dukjen tuaj. Lëkura juaj do ta thithë këtë lëndë ushqyese të pasura me vajra duke mos lënë asnjë mbetje prapa. Do të vëreni një përmirësim të ndjeshëm në ndjenjën elastike të lëkurës dhe një zvogëlim në paraqitjen e linjave të imta, rrudhave, skuqjeve dhe njollave të fytyres pas përdorimit të parë. Madhësia e produktit: 60ML

Si ta përdorni:

Pas pastrimit, vendosni në fytyrë disa pika të Elixirit Gold Snow Oil.
Gold Snow Oil Elixir mund të përdoret çdo ditë ose natë.
Perfect nën make-up, serum, krem ​​apo maskë të fytyrës.

E RËNDËSISHME:

Ju lutemi, tundni shishen e produktit për të shpërndarë në mënyrë të barabartë pigmentin Gold në të gjithë Gold Snow Oil Elixir, me çdo përdorim, për përfitime maksimale.
TË GJITHË PËRBËRËSIT 100% NATYRALË, TË RUHET NË NJË VEND TË FTOHTE, TË THATË.
I PËRSHTATSHËM PËR TË GJITHA LLOJET E LEKURES, (SHUMË I MIRË NË LEKURË TË THATË/ LODHUR) NUK PËRMBAN: SILIKON, PARABENE, SULFAT, GILKOLI PROPILENE.

Ingredients

Ingredients-Formulated without: Parabens, Sulfates, Phthalates

INGREDIENTS: PRUNUS ARMENIACA ( APRICOT ) KERNEL OIL, AMARANTHUS CAUDATUS ( AMARANTH ) SEED OIL, PANAX ( GINSENG ) SEED OIL, PRUNUS DULCIS ( SWEET ALMOND ) OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS ( JOJOBA ) SEED OIL, PASSIFLORA EDULIS ( MARACUJA ) SEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS ( SUNFLOWER ) SEED OIL, TETRAHEXYLDECYL ASCORBATE ( VITAMIN C ), SQUALANE, MICA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, RHODODENDRON FERRUGINEUM ( ALPINE ROSE ) EXTRACT, CRAMBE MARITIMA LEAF ( SEAKALE ) EXTRACT, COMMIPHORA MUKUL RESIN EXTRACT ( COMMIPHEROLINE® ), ARGANIA SPINOSA KERNEL ( ARGAN ) OIL, LIMNANTHES ALBA ( MEADOWFOAM ) SEED OIL, TOCOPHERYL ACETATE ( VITAMIN E ), PEG-40 HYDROGENATED ( CASTOR ) OIL, AQUA, HYDROLYZED SILKGOLD, PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, CI 77891, CI 77491, CI 19140, CI 17200.

ALL 100% NATURAL INGREDIENTS: STORE IN A COOL, DRY PLACE.

SUITABLE FOR ALL SKIN TYPES. ( VERY GOOD FOR DRY/DULL SKIN TYPES )

FREE FROM: SILICONES, PARABENS, SULPHATES, PROPYLENE GLYCOL.