OXYGEN THERAPY SLEEPING MASK

79

SNOW ALGAE + OXYGEN FUSION Fresh Glow Perfect Sleeping Mask është një trajtim i shkëlqyer që firmos, ngre, mbush dhe lëmon lëkurën duke rikthyer pamjen e saj rinore.
Mundësuar nga një bashkim unik i hidrokarbureve aktive, Algave të Borës Zvicerane , Qelizat Alpine, ekstraktet Edelweiss & Centella Asiatica, vitamina C & E, Acidi Hyaluronik dhe kompleksi Mineral Bio-Energjetik nga guri gjysëm i çmuar – Peridot; ky qarkullim i natyrshëm nxit mekanizmat e vet-riparimit të lëkurës për t’ju sjellë një dukje më të re në vetëm një përdorim.

SNOW ALGAE + OXYGEN FUSION Fresh Glow Perfect Sleeping Mask është një trajtim i shkëlqyer që firmos, ngre, mbush dhe lëmon lëkurën duke rikthyer pamjen e saj rinore.
Mundësuar nga një bashkim unik i hidrokarbureve aktive, Algave të Borës Zvicerane , Qelizat Alpine, ekstraktet Edelweiss & Centella Asiatica, vitamina C & E, Acidi Hyaluronik dhe kompleksi Mineral Bio-Energjetik nga guri gjysëm i çmuar – Peridot; ky qarkullim i natyrshëm nxit mekanizmat e vet-riparimit të lëkurës për t’ju sjellë një dukje më të re në vetëm një përdorim.

Përdorimi afatgjatë do të ndihmojë në restaurimin e lëkurës së dëmtuar, në reduktimin e shenjave si dhe në zvogëlimin dramatik të dukjes së vijave dhe rrudhave ekzistuese dhe parandalimin e shfaqjes së shenjave të reja. Rezultatet janë të dukshme me përdorimin e vazhdueshëm. Madhësia e produktit: 60ml

Si ta përdorni:

Aplikojeni çdo natë pas Advanced Perfecting Concentrate (lëkurë mikse dhe të thatë ) .
Aplikojeni çdo natë pas Advanced Perfecting Concentrate dhe 24H Multi Peptide / Multi plant Stem Cell, Day-Night Cream (lëkurë normale dhe shumë të thatë).
Shpëlajeni në mëngjes.

Swiss Snow Algae Powder – Active Hydrocarbon – Hyaluronic Acid – Alpine Rose Stem Cells – Edelweiss Extract – Niacinamide – Bio-Energy Mineral Complex –Peridot Stone (Oli`Vine™) – Marine Plant Extract -Vitamins C + E – Centella Asiatica Extract

Përfitimet:

Ofron hidratim të vazhdueshëm
Përmirëson elasticitetin dhe tonin e lëkurës
Forcon lëkurën dhe rrit qëndrueshmërinë e saj
Largon rrudhat e thella dhe linjat e imëta
Promovon lëkurë dukshëm më të re
Largon shenjat e lodhjes, stresit dhe mungesës së gjumit
Jep efekt rrezatues të shkëlqyeshëm me teknologjinë Bio-Oxygen
Rrit funksionin natyror të lëkurës me PhytoCellTec ™

Ingredients

Ingredients-Formulated without: Parabens, Sulfates, Phthalates


Aqua, Caprylic/Capric triglyceride, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Isododecane (Active Hydrocarbon), Sodium Chloride, Olivine Extract (Oli’’Vîne™ bio-mineral complex – Peridot stone), Rhododendron Ferrugineum Leaf Cell Culture Extract (Alpine Rose Stem Cells), Crambe Maritima Extract (Marine plant), Leontopodium Alpinum Extract (Edelweiss Extract), Coenochloris Signiensis Extract (Snow Algae Extract), Ethylhexylglycerin, Centella Asiatica Leaf Extract, Sodium Hyaluronated-alpha tocopherolNiacinamideL-Ascorbic Acid, Isomalt, Lecithin, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Citric Acid, Maltodextrin, Phenoxyethanol, Butylene Glycol, CI 42090, Dimethicone Crosspolymer, Parfum